KB Jilemnice


Dřívé lidé stříleli z praku, aby si obstarali obživu. Dnes střílejí ze střelných zbraní, aby uvodili újmu druhé osobě. Pokud však druhá osoba není živá bytost, nýbrž terč, člověk je biatlonista!
Archimedes, John


Nominace

O víkendu se ve slovenském Osrblie konaly nominační závody na EYOF (Evropský olympijský festival mládeže). Bohužel z našich členů se nikdo nenominoval, nejblíž k úspěchu měl méča (víc u něho na blogu)

Daší nominační závody se konaly 6.-7.1. v rakokuském Obertilliachu. Z našeho klubu se pokoušeli nominovat Kobi, Kuře, obě Verči, Gunar a já (Béďa). Už dlouho Jindřich mluvil o tom, že pojede s rodinou na silvestra do Obertilliachu a vezme s sebou několik sportovců. Po zrušení nominačních závodů na Mísečkách kvůli nedostatku sněhu se z plánovaného ježdění na sjezdovkách, snowboardu a občas i na běžkách stalo normální soustředění. 29.12. jsme odjeli a silvestra jsme strávili v rakousku.

Nakonec se jsme se kvalifikovali všechni až na Verču Zvařičovou, která prohrála přímý souboj s Janou Bečajouvou v dodatečném nominačním závodě. Ve středu odjíždíme do italského Ridnaun na přípravu a odtud na mistrovství světa do Martellu

<<< Předchozí článek | Následující článek >>> # | Komentáře (0)
Napsal: Béďa, 15. ledna 2007, 18.49, Přidej do Linkuj.cz.

Komentáře:

Tato aktualita ještě nebyla komentována, užijte si prvenství.

RSS komentářů k této aktualitě   RSS všech komentářů
  • Na ostatní komentáře odkazujete např. [2]
  • e-mail je nepovinný, pokud ho napíšete bude zobrazen zkomoleně, doufám nečitelně pro roboty.
  • Formátování pomocí Texy!
    'text odkazu':odkaz, **tučně**, *kurzíva*

Archiv aktualit

Ze světa biatlonu

Sponzoři

Ehm, máme my nějaký vůbec?


Béďa & Méča webdesign Administrace