KB Jilemnice


Dřívé lidé stříleli z praku, aby si obstarali obživu. Dnes střílejí ze střelných zbraní, aby uvodili újmu druhé osobě. Pokud však druhá osoba není živá bytost, nýbrž terč, člověk je biatlonista!
Archimedes, John


Existujeme

Ačkoli to z aktivity na těchto stránkách moc nevypadá, klub stále existuje, prosperuje a vzkvétá. Bohužel se stále nenašel nikdo, kdo by sem psal dobrovolně, takže to vždy vyfasuje někdo více méně za trest, což je evidentně špatná filozofie, ale lepší, než aby to tu bylo prázdný.

Já sem si to vysloužil nejhorší střelbou na Mísečkách.

Trénink to byl krásnej, na Mísečkách napadlo místy až 20cm sněhu a my v tom imitovali a střílely. Bylo by skvělý, kdyby to vydrželo… bohužel.

Vidět němci střelnici na Mísečkách, tak asi umřou smíchy a ještě víc by je dostalo, že sme si ji stavěli sami. Možná proto ji máme tak rádi a nedáme na ni dopustit. Nadmořská výška a profily tratí jsou skvělý, nesrovnatelný s tím, co máme v Jilemnici nebo jinde v ČR. V zimě tam je sníh, když se jinde lyžuje na blátě, škoda že se před pár lety nenašlo dost vůle postavit tam pořádnou střelnici…

Já to tam mam rád, protože tam je krásně, i když je hnusný počasí… prostě Krkonoše. Sem v Liberci na vejšce, takže v Jilemnici trénuju jen pátek až neděle, takže sem rád za každej trénink s nima. Tenhle se mi obzvlášť líbil, protože všude konečně napad první sníh. Trénink byl skvělej, ale sobotní byl lepší, protože se mi naopak střelba dařila… fotky budou v brzku.

<<< Předchozí článek | Následující článek >>> # | Komentáře (0)
Napsal: Béďa, 31. října 2007, 21.17, Přidej do Linkuj.cz.

Komentáře:

Tato aktualita ještě nebyla komentována, užijte si prvenství.

RSS komentářů k této aktualitě   RSS všech komentářů
  • Na ostatní komentáře odkazujete např. [2]
  • e-mail je nepovinný, pokud ho napíšete bude zobrazen zkomoleně, doufám nečitelně pro roboty.
  • Formátování pomocí Texy!
    'text odkazu':odkaz, **tučně**, *kurzíva*

Archiv aktualit

Ze světa biatlonu

Sponzoři

Ehm, máme my nějaký vůbec?


Béďa & Méča webdesign Administrace