KB Jilemnice


Dřívé lidé stříleli z praku, aby si obstarali obživu. Dnes střílejí ze střelných zbraní, aby uvodili újmu druhé osobě. Pokud však druhá osoba není živá bytost, nýbrž terč, člověk je biatlonista!
Archimedes, John


Archiv aktualit

Archiv aktualit - říjen 2006

Existujeme

Ačkoli to z aktivity na těchto stránkách moc nevypadá, klub stále existuje, prosperuje a vzkvétá. Bohužel se stále nenašel nikdo, kdo by sem psal dobrovolně, takže to vždy vyfasuje někdo více méně za trest, což je evidentně špatná filozofie, ale lepší, než aby to tu bylo prázdný.

Já sem si to vysloužil nejhorší střelbou na Mísečkách.

Trénink to byl krásnej, na Mísečkách napadlo místy až 20cm sněhu a my v tom imitovali a střílely. Bylo by skvělý, kdyby to vydrželo… bohužel.

Vidět němci střelnici na Mísečkách, tak asi umřou smíchy a ještě víc by je dostalo, že sme si ji stavěli sami. Možná proto ji máme tak rádi a nedáme na ni dopustit. Nadmořská výška a profily tratí jsou skvělý, nesrovnatelný s tím, co máme v Jilemnici nebo jinde v ČR

# | Komentáře (0)
Napsal: Béďa, 31. října 2007, 21.17, Přidej do Linkuj.cz.

DOLOMITY 2007

2.-8. září jsme se vydali do DOLOMIT. V neděli jsme se všichni účastníci zájezdu sešli v 21:00 u kanclu. Naložili jsme auta a vyrazili na cestu ve složení červené auto a bílé auto. V červeném autě jel řidič Jindra, spolujezdec Kuba a dál Míša, Móňa, já(Lé­ňa), Tomáš a v Praze k nám přistoupil Jirka. V bílém autě jel řidič Miro, spolujezdec Verča krátká a dál Verča dlouhá, Lukáš, Honza a Míra.

Léňa velká s námi nemohla jet pač má bolaví rameno a nemůže s ním lízt po skalách

# | Komentáře (0)
Napsala: Míša, 31. října 2007, 18.21, Přidej do Linkuj.cz.

Podzimní soustředění na Dvoračkách

ilustrační obrázek ke článku

Jako každý rok jsme i letos od 16. do 22.10. absolvovali tradiční soustředění na chatě Bínovka nedaleko Dvoraček.

Reprezentanti měli svoje soustředění v Rakousku/Německu, takže jsme se bez problémů vešli na tuto romantickou chatu bez teplé vody, krásnými koupelnovými kamny na dřevo a absolutně neseřiditelnými akumulačkami.

Začátek týdne byl opravdu nádherný, Krakonoš nám přál, podzim byl krásný a my si užívaly krásných běhů po Krkonoších a střeleckých tréninků v Harrachově. Náladu nám nemohli zkazit ani všemi oblíbené ranní rozcvičky, ani testy sportovního gymnásia.

Ke konci týdne již bohužel přišly podzimní mlhy a studené počasí, což neuneslo mečíkovo a jankovo podlomené zdraví a museli odjet domů navštívit místního šamana.

Na Kaviárových toastech mám nějaké fotky z toho soustředění, žádné účastníky soustředění tam ale nenajdete. Fotek z tréninků moc není, možná je ještě někdy dodám.

Všichni jsme hrozně tvrdě dřeli, takže, soupeři, těšte se."

# | Komentáře (1)
Napsal: Béďa, 31. října 2006, 22.58, Přidej do Linkuj.cz.

Web KB Jilemnice spuštěn!

Kdyby dnes mraky prosvitlo pár slunečních paprsků, jistě by se odrážely od kaluží močůvky na příjezdové cestě k naší střelnici. K Jilemnické střelnici, kde dozajista ještě otci našich otců trénovali hod granátem na plakáty fašistických funkcionářů. Buďme však veselí; nové stránky KB Jilemnice jsou touto větou oficiálně spuštěny.

Temné pozadí stránek

Kdo stojí za těmito stránkami? Za vnitřkem, útrobami stojí Béďa se svým CMS, který každému z nás, členů, umožňuje i vkládání takovýchto aktualit. Pevně věřím, že toho alespoň někteří budou využívat.

A zbytek; design? Ten vznikl v útrobách klávesnice.

Dohromady jsme později vytvořili Béďa & Méča webdesign. Pokud se Vám tedy tyto stránky jako jednomu z nemnoha líbí, neozývejte se nám, pokud nejste ochotni dát více, než-li nám dala Léňa. Ano, jedničkou z TV nasadila laťku vysoko. Co může být víc? Maturita? Pane řediteli, co?

Stránky očima návštěvníka

Co může běžný návštěvník najít na těchto stránkách? Všechno o nás

# | Komentáře (2)
Napsal: Méča, 25. října 2006, 11.30, Přidej do Linkuj.cz.

Archiv aktualit

Ze světa biatlonu

Sponzoři

Ehm, máme my nějaký vůbec?


Béďa & Méča webdesign Administrace